ДНЗ № 2 "Подоляночка"

Чт, 09.07.2020, 11:19

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Правила прийому до закладу освіти | Реєстрація | Вхід

Правила прийому до закладу освіти.

Шановні батьки!

Для занесення Вашої дитини до загальноміського електронного обліку на вступ у дошкільний навчальний заклад м.Славути, Вам необхідно надіслати на електронну скриньку вибраного Вами закладу лист із зазначенням в темі повідомлення «На вступ до ДНЗ», де вказати:

1. Ім’я та прізвище дитини
  2. Дата народження
  3. Адреса проживання
  4. П.І.Б. матері або батька, або осіб, що їх замінюють
  5. Контактний номер телефону (за Вашою згодою опублікується у обліку)
  6. У разі наявності пільги на зарахування, копію документа що підтверджує пільгу.

Електронна адреса дошкільного навчального закладу ясла-садка №2 «Подоляночка» м.Славути:

ДНЗ № 2 «Подоляночка»  - slav.dnz2@gmail.com

Пільга на зарахування:

1 КАТЕГОРІЯ:

Позачергово зараховуються до ДНЗ такі категорії (Прийом до ДНЗ заявників пільгових категорій відбувається у співвідношенні 1:10 (1 дитинапільгової категорії - 10 дітей без пільг). До пакету документів, заявник пільгової категорії додає документ, що свідчить про наявність пільг):

• діти батьків-інвалідів І групи, у тому числі діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС (1:10);
  • діти з багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує цей ДНЗ (1:10);
  • діти-переселенці (1:10);
  • діти, батьки яких брали участь у АТО (1:10);
  • діти військовослужбовців, працівників прокуратури, судів та правоохоронних органів, що призначені для проходження служби з іншої місцевості (1:10).

2 КАТЕГОРІЯ

Першочергово зараховуються до ДНЗ такі категорії:

• діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;
  • тубконтактні діти та діти, які перехворіли на туберкульоз чи мають ускладнення після БЦЖ;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти - напівсироти;
  • діти працівників дошкільних закладів у разі виходу на роботу.

Спостерігати за обліком Ви можете перейшовши за посиланням:

ЕЛЕКТРОННИЙ  ОБЛІК

«  Липень 2020  »