Вт, 19.03.2024, 04:58

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Матеріально-технічне забезпечення закладу | Реєстрація | Вхід

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ

У закладі дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі. Загальна площа земельної ділянки 0,7332 га. Проектна потужність закладу складає 140 місць . Фактична кількість дітей - 200. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи.

У закладі  функціонує 6 дошкільних груп   (1 група раннього віку 5 дошкільних).

Загальна площа будівлі  1365,5 кв.м  . Територія  закладу дошкільної освіти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, альтанки, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку здобуачів дошкільної освіти облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Заклад має:

• Групових  приміщень – 6
  • Спальних  кімнат – 6
  • Музично – спортивний зал – 1
  • Кабінет корекційної роботи - 1
  • Музей козацтва - 1
  • Українська світлиця - 1
  • Медичний блок - 1 : кабінет та ізолятор
  • Харчоблок – 1
  • Методичний кабінет - 1
  • Кабінет завідувача - 1
  • Соляна кімната - 1
  • Пральня -1
  • Кабінет кастелянки - 1

Щороку проводиться поточний ремонт   приміщень за потреби, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи: капітальний ремонт приміщення харчоблоку, сучасний ремонт холу дошкільного закладу, кабінету колекційної освіти, ремонт у групових кімнатах, роздягальнях, 6 буфетних  кімнатах,    туалетної кімнати загального користування ,  встановлено 2 альтанки для проведення занять на свіжому повітрі. Замінено 27 віконних конструкцій, 3 вхідних, 11 міжкімнатних та 8 двернихблоків,   замінено каналізаційні труби та труби водогону холодної води. Придбано   40 дитячих стільчиків, столи, меблі вхол та музейну кімнату  ,проектор , ноутбук, 150 комплектів постільної білизни, посуд: тарілки глибокі (120шт), тарілки мілкі (120шт), кружечки (120шт).

Від  ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор»» отримано в  якості благодійної    допомоги   на заклад: - 5 комплектів «Бембі» (унітаз та бачок) - 10 умивальників «Футура».

В  закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення частково  забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи практичного психолога,  логопеда, керівника музичного.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: проектор, музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Оскільки, окремого приміщення для занять з фізкультури в ЗДО не передбачено, спортивні свята та розваги відбуваються у музичній залі, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того , у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, проектором, 1 ксероксом  зі  сканером.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності  закладу дошкільно освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

«  Березень 2024  »