Вт, 19.03.2024, 08:19

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Територія обслуговування | Реєстрація | Вхід

Територія обслуговування, що закріплена за закладом дошкільної освіти № 2 «Подоляночка» в 2022 році

На виконання пункту 2 статті 66 Закону України «Про освіту», пункту 1 статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.11. 2021 року № 365 «Про закріплення за закладами дошкільної, загальної середньої освіти територій обслуговування по охоплення дітей дошкільного, шкільного віку та учнів загальною середньою та дошкільною освітою», відповідно наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради від 22. 11. 2021р. №114 «Про закріплення за закладами  дошкільної, загальної середньої

освіти території обслуговування», з метою забезпечення громадянами України здобуття повної загальної середньої освіти за ЗДО №2 «Подоляночка» закріплено територія обслуговування:

Вулиці: Гната Кузовкова, Лісна, Героїв Небесної Сотні, В’ячеслава Чорновола, Михайла Грушевського, Здоров’я, 8-го Березня, Богдана Хмельницького від №21 - парні та непарні номери до кінця.

Провулки: Ярослава Мудрого, 8-го Березня, Богдана Хмельницького, Затишний, Михайла Грушевського.

Територія обслуговування, що закріплена за закладом дошкільної

освіти № 2 «Подоляночка» в 2023 році

На виконання пункту 2 статті 66 Закону України «Про освіту», пункту 1 статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 15.12. 2022 року № 348 «Про закріплення за закладами дошкільної, загальної середньої освіти територій обслуговування по охоплення дітей дошкільного, шкільного віку та учнів загальною середньою та дошкільною освітою», відповідно наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради

від 21. 12. 2022р. №115 «Про закріплення за закладами  дошкільної, загальної середньої освіти території обслуговування», з метою забезпечення громадянами України здобуття повної загальної середньої освіти за ЗДО №2 «Подоляночка» закріплена територія обслуговування:

Вулиці: Покровська (Гната Кузовкова), Лісна, Героїв Небесної Сотні (Антона Сокола), В’ячеслава Чорновола (Антона Сокола – приватний сектор), Михайла Грушевського, Здоров’я, 8-го Березня, Богдана Хмельницького від №21 – парні та непарні номери до кінця.

що закріплені за ЗДО № 2 «Подоляночка»

Вулиці: (Покровська) Гната Кузовкова, Лісна, Героїв Небесної Сотні (Антона Сокола), В’ячеслава Чорновола (Антона Сокола – приватний сектор), Михайла Грушевського, Здоров’я, 8-го Березня, Богдана Хмельницького від №21 – парні та непарні номери до кінця.

«  Березень 2024  »