Пт, 19.04.2024, 06:23

Головна » 2019 » Квітень » 2 » Україна – козацька держава
Україна – козацька держава

Делегація із міста Славути під керівництвом Наталії Колесник (директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді) у складі Романа Бачинського (речника міського голови), Олени Шевчук (завідувача ДНЗ №2 «Подоляночка»), Людмили Бродюк (вихователя-методиста), Надії Сироєжко (вихователя) прийняли активну участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Освітньо - виховні та патріотичні традиції українського козацтва у контексті слов'янських і загальноєвропейських цивілізаційних процесів» у м. Києві.
У ході 1-го дня конференції було висвітлено ряд питань: Український патріотизм як найпотужніший чинник єдності та консолідації нашого суспільства; Героїко-патріотичне та ідейно-духовне виховання молоді на козацько-лицарських традиціях українського народу; Козацька доба в історії України та Європи; Сучасні технології практичної реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей і молоді України.
Приємно зазначити, що на теренах Хмельниччини процвітає козацтво, тому учасникам було чим поділитися: презентували досвід, авторські надбання. Гарні враження залишилися від спілкування із однодумцями та нових знайомств. Дякуємо Наталії В'ячеславівні за співпрацю.
Перший день пройшов на УРА. З нетерпінням чекаємо другого. Покладаємо великі сподівання, що підсумки конференції будуть вагомими у роботі освітян, а козацькі традиції знайдуть своє місце у кожній українській родині.

Переглядів: 378 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2019  »