Вт, 19.03.2024, 05:04

Головна » 2018 » Листопад » 2 » Співпраця зі школою
Співпраця зі школою

Вже доброю традицією стало відвідування старшими дошкільниками ДНЗ №2 «Подоляночка» наших партнерів – Славутську ЗОШ №1. Відповідно до плану роботи по взаємодії дошкільного закладу з школою 30 жовтня вихованці старших груп зі своїми вихователями Ознамець Н. С.., Попович М. Ю. знову побували в школі. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті.
Дошкільників гостинно зустріли заступник директора з виховної роботи Поліщук Ольга Миколаївна, вчителі Келюх Тетяна Валентинівна, Томащук Ярослава Михайлівна, які в ігровій формі познайомили дошкільнят з правилами внутрішнього розпорядку закладу, а також провели цікаву та змістовну екскурсію по приміщеннях школи. Дошкільнята помилувалися естетичним оформленням світлих коридорів, відвідали навчальні класи, посиділи за партами, погралися в ігровій кімнаті, побували в шкільній їдальні. В шкільній бібліотеці дітей вразило розмаїття книг ( бібліотекар Сищук Н. О.). Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони активно долучилися до експериментально- дослідницької діяльності в кабінетах хімії (вчитель Люстерник Олена Іванівна) та біології (вчитель Котвіцька Ольга Михайлівна). В актовій залі школи малюки разом з Куницькою Жанною Миколаївною танцювали запальні танці.
Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності. Всі отримали надзвичайне задоволення та піднесений настрій на цілий день! А на запитання, чи хочуть діти до школи, всі без вагань відповіли „Так!” Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в заклад ще раз, але вже, не як гості, а як школярі. Щиро дякуємо колегам ЗОШ №1 за співпрацю.

Переглядів: 454 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »