Чт, 25.04.2024, 04:25

Головна » 2019 » Квітень » 11 » Підготовка дитини до школи. На що необхідно вкрай звернути увагу.
Підготовка дитини до школи. На що необхідно вкрай звернути увагу.

Вік 6 - 7 років у дитини найчастіше називають одним із найскладніших. Важливим аспектом цього періоду є підготовка дитини до школи. То ж, необхідно звернути увагу на дитячі завдання, які б сприяли різнобічному розвитку особистості.

Як підготувати дитину до школи?

Необхідно пам'ятати, що не варто у великій кількості задавати дитині вправи - все повинно бути в міру. Також непотрібно  примушувати дитину виконувати будь-яке завдання, якщо вона цього не хоче. Майбутній школяр повинен розуміти, що підготовче навчання до школи - це дуже відповідальний та трудомісткий процес, але маючи бажання, з ним можна легко впоратися. Головне - підбадьорюйте і заохочуйте дитину не лише словами, але і приємними маленькими сюрпризами. "Навчання - задоволення". Саме так треба подати навчальний процес і тоді підготовка до першого класу не викликатиме у дитини небажання і відторгнення.

Підготовка до школи з  педагогами групи «Сонечко» ДНЗ №2 «Подоляночка» - це захоплюючі заняття, побудовані на розвиваючих іграх та інтерактивних формах навчання. Заняття розроблені на основі унікальних авторських методик навчання грамоти. Ми проводимо інтегровані заняття, формуючи міжпредметні зв'язки та практичні уміння та навички. У сприятливу погожу  погоду заняття проводимо на свіжому повітрі, організовуємо екскурсії пізнавального характеру. Таким чином, діти розвиваються всебічно, а наука перестає бути чимось нецікавим і відірваним від життя.

Підготував вихователь ДНЗ №2

«Подоляночка» Н.С.Ознамець