Сб, 20.04.2024, 09:48

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Ми – діти українського народу І роду нашому немає переводу
Ми – діти українського народу І роду нашому немає переводу

Традиційно, саме у цей гарний осінній день, в дошкільному навчальному закладі ясла-садку №2 «Подоляночка» відбулося святкове дійство «Посвята в козаченята».
Старійшин, депутатський та управлінський корпуси щиро до господи запросили Олена Шевчук (завідувач) та маленькі подолянчики, запропонувавши на огляд родинні виставки робіт «Осінній вернісаж» та «Родинне дерево»
Хвилини печалі сьогодення поєдналися із хвилинами надій щасливого майбутнього. Свято розпочалося під звуки Державного Гімну у виконанні вихованців. Ведучі Надія Сироєжко та Оксана Личик гостино із посмішкою та гарними словами вели свято. Запрошені гості та батьки із задоволенням спостерігали за діями майбутніх козаків та раділи їх перемогам. Із цікавістю та задоволенням слухали козаченята байку, яку розповідав осавул Роман Бачинський, саме він допоміг викрити ворога в особі Султана (виконавець Наталія Крутинчук).
Веселі танці та забави, які підготував керівник музичний Людмила Рибачок із козаченятами додали святу патріотичності та впевненості у завтрашньому дні. .
Завершився захід щирим дитячим – «клянусь», адже кожен, хто мріє стати козаком, повинен знати і виконувати заповіді козаків, кожен повинен поклястися на вірність Україні. Саме це зробила найменша ланка Славутського козацтва.
Козаченята отримали посвідчення і подарунки, почули мудрі слова наставників - Головного Отамана Хмельницького округу міської громадської організації “Козацтво запорозьке” командор-адмірала, міського голови Василя Сидора та батька козачати Миколи Слободенюка.
Ось і Козацтво-2018 традиційно поповнило свої ряди. Поряд із мудрими наставниками-козаками стоять ще невпевнені в собі маленькі козаченята. І хоча вони ще маленькі, та серця їх пломеніють любов’ю до рідної землі,

Переглядів: 408 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »