Пт, 26.04.2024, 09:05

Головна » 2018 » Травень » 16 » Майстер - клас
Майстер - клас

Весняні квіти схожі на діток та  жінок

Жінки і квіти. Квіти і жінки.
Ідуть-минають і роки, й віки,
Але в минулі й нинішні часи
Над їх красу не знає світ краси.
Змагатись з ними можуть тільки діти,
Але і їх ми називаєм - квіти.

Людей, байдужих до квітів, напевно, немає. А якщо вони й трапляються, то це, за великим рахунком, нещасні люди. Але жінки до цієї категорії не належать, бо саме жінки, як ніхто інший, вміють цінувати і розуміти красу квітів. І ще, звичайно, діти приходять у захват від будь-яких квіточок: будь- то живі квіти, зроблені своїми руками або намальовані.

Напевно, тому жінки люблять прикрашати квітами свій одяг і зачіску, а діти обожнюють майструвати різноманітні вироби у вигляді квітів. Але робити  квіти своїми руками подобається не лише дітям. Якщо дітвора задовольняється тим, майструвати вироби з паперу або з пластиліну, то дорослі майстрині експериментують з різноманітними матеріалами. У хід йде все, починаючи від благородного шовку або шкіри і закінчуючи буквально сміттям, пластиковими пляшками. І ці вироби можуть перетворитися в шикарні брошки, прикрасити сумки або зачіски, стати елементом панно або декоративним букетиком на підвіконні.

Лариса Петрушина –вихователь ДНЗ №2 «Подоляночка» сьогодні з радістю навчала своїх колег квітковому мистецтву. Із різноманітного матеріалу «виріс» цілий диво-сад. Працівники закладу настільки прониклися ідеєю створення власноруч квітів, що з любов’ю  та завзятістю долучилися до майстер-класу.

Про цікавинки світу квітів педагоги обов’язково розкажуть вихованцям,  а дитячі вироби принесуть масу задоволення не тільки дітям, але і тим, кому в подарунок подібні квіти призначені.

Адміністрація ДНЗ №2 «Подоляночка»

Переглядів: 485 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »