Чт, 09.05.2024, 11:48

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Козацька педагогіка відроджена
Козацька педагогіка відроджена

24 листопада у м. Києві у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція  «Героїко-патріотичне виховання дітей і молоді на козацько-лицарських традиціях українського народу» присвячена 30-й річниці відродження козацької педагогіки. Активними учасниками конференції були і представники м.Славути радник-консультант міського голови, депутат міської ради, козацький осавул Хмельницького округу міської громадської організації «Козацтво запорозьке» Бачинський Роман Володимирович, вихователь-методист ДНЗ №2 «Подоляночка» Бродюк Людмила  Іванівна та вихователь Сироєжко Надія Олексіївна. Вони мали нагоду презентувати роботу «Школи маленького екскурсовода» та роботу гуртків, а також розповіли про посвяту у козачата та джури.  За вагомий внесок у розвиток козацької педагогіки та виховання дітей і молоді на козацько-лицарських традиціях українського народу славутчани були відзначені Грамотами та сертифікатами.

Приємно відзначити, що із кожною зустріччю козацьке коло стає дедалі ширшим і ширшим, до проблеми розвитку козацько-лицарського виховання долучаються все нові і нові люди, які небайдужі до долі українського народу. Переконані, що привезений у Славуту інформаційно-просвітницький матеріал «Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки» , «Прозріння» буде корисним та цікавим у роботі з дітьми педагогам-колегам.

Вихователь-методист ДНЗ №2 «Подоляночка» Бродюк Л.І.

Переглядів: 505 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »