Чт, 18.04.2024, 06:50

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Бережемо здоровя з дитинства
Бережемо здоровя з дитинства

На передодні Дня фізкультури і спорту в ДНЗ № 2 «Подоляночка» було проведено Тиждень олімпійських ігор. І хоча осінній дощик всіляко намагався нашкодити у проведенні різноманітних форм роботи з фізкультурно-оздоровчого напрямку, та педагоги закладу не зупинилися.

На разі було проведено ряд цікавих заходів. Сестрою медичною було проведено спілкування з старшими дошкільниками на теми «Де сховалися вітаміни?», «Що таке: здоровий спосіб життя?».  Малеча мала можливість позмагатися у фізкультурній залі «Проповзи у тунелі», «Дострибни до морквинки» та інші.  Діти із задоволенням слухали Ведмедика, який розповідав про цілющі властивості води, а тоді грали з ним у цікаві ігри. Дівчатка дослухалися до слів Н.С.Ознамець і хотіли також завітати у школу Дірюгіних. Хлопчики вдало демонстрували спортивні костюми для футболістів, тенісистів, боксерів.  Перегляд мультиплікаційних фільмів про спортивні досягнення четвероногих друзів залишив у серцях маленьких глядачів незабутні враження, якими вони поділилися у своїх малюнках.  Ніхто не залишився поза увагою, всі завзято демонстрували свої спритність та силу, витримку та наполегливість.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У День фізкультури і сорту ми бажаємо всім славутчанам його надійного зберігання. Всім  - бути здоровими і життєрадісними!

Переглядів: 451 | Додав: slavutadnz2 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »